Ana Sayfa Teknoloji 5 Ocak 2023 3 Görüntüleme

Acer, Aspire Serisini Yeni Hepsi Bir Arada Masaüstü ve Dizüstü Bilgisayarlarıyla Genişletiyor

Acer ayrıyeten Google Asistan, LED ekran ve DTS Sound özellikli taşınabilir Acer Halo Swing Akıllı Hoparlörü de piyasaya sürüyor.

  • İnce fakat güçlü kasası ile dikkat çeken Acer Aspire S hepsi bir ortada Windows 11 işletim sistemli bilgisayar, 27 ve 32 inç olmak üzere iki ekran alternatifi ile geliyor. Aygıtlar, günlük meselesiz bilgi süreç tecrübesi için 13. Kuşak Intel® Core™’ye kadar işlemcilerin yanı sıra Intel Iris® Xe ve Intel® Arc™ A-Serisi ekran kartlarından güç alıyor.
  • Acer Aspire 5 Serisi dizüstü bilgisayarlar, problemsiz çoklu vazife ve gelişmiş içerik düzenleme performansı için en yeni 13. Jenerasyon Intel Core işlemciler ve NVIDIA® GeForce RTX® GPU’lar tarafından destekleniyor.
  • Acer Aspire 3 serisi, tüm aile için üretkenlik ve kullanım kolaylığına odaklanan yeni Intel® Core™ i3-N serisi işlemciler ile geliyor.
  • Gittiğiniz her yere müzik teklifleri ve göz kamaştırıcı ışık efektleri getiren Google Asistanlı Acer Halo Swing akıllı taşınabilir hoparlör, IPX5 dereceli su geçirmezlik, LED noktalı ekran ve DTS Sound™ ile özellikleri ile öne çıkıyor.

Acer yaptığı açıklamayla, Aspire hepsi bir ortada ve dizüstü bilgisayarlarının yenilenmiş modellerini duyurdu. Ailelerin üretkenlik ve cümbüş gereksinimlerini desteklemek için tasarlanan yeni Aspire bilgisayarlar, birebir vakitte konut ortamına stil ve şıklık katıyor. 27 inç ve 32 inç ekran alternatifleri ile gelen Acer Aspire S hepsi bir ortada bilgisayarlar, kusursuz bir bilgi süreç tecrübesi sunmak için en yeni 13. Jenerasyon Intel® Core™ işlemciler ve Windows 11 işletim sisteminden güç alıyor. Meskenden çalışan ve birebir anda birden fazla iş yapan kullanıcılar için verimlilik ve güvenilirlik sağlayan Aspire 5 Serisi dizüstü bilgisayarlar, en yeni 13. Jenerasyon Intel Core işlemciler ve NVIDIA® GeForce RTX® GPU’lardan güç alırken, hafifliği ile öne çıkan Aspire 3 Serisi dizüstü bilgisayarlar ise çabucak kullanıma hazır performans özellikleri ile geliyor. 

Akıllı hoparlör ailesinin en yeni üyesi olan Google Asistan, DTS Sound™ ve LED nokta ekrana sahip Acer Halo Swing Akıllı Hoparlör kullanıcılara gittikleri her yerde kaliteli ses ve göz kamaştırıcı ışık efektleri sunuyor.

Acer Aspire S Serisi Hepsi Bir Ortada Bilgisayarlar

Acer Aspire S Serisi hepsi bir ortada bilgisayarlar, kullanıcılara keyfini çıkarabilecekleri minimalist fakat çağdaş bir çalışma alanını kendi meskenlerinin rahatlığında sağlıyor. Ailelerin günlük bilgi süreç ve cümbüş muhtaçlıklarını karşılamak için tasarlanan 32 inç ekranlı model, 13. Kuşak Intel Core i7-13700’ye kadar masaüstü işlemcilerden ve Intel® Arc™ A-Serisi grafik kartından[1], güç alırken, 27 inçlik model ise en yeni 12. Jenerasyon Intel Core i5 ve i7 işlemcilerin yanı sıra ve en çok muhtaçlık duyulan anlarda üstün çoklu vazife performansı sağlayan Intel® Iris® Xe grafik kartı[1] tarafından destekleniyor. Hepsi bir ortada bilgisayarlar, çalışırken yahut internette gezinirken konforlu bir görüntüleme tecrübesi sağlamak için itinayla tasarlanmış ergonomik eğilebilir ekrana sahip şık bir alüminyum kasa ile geliyor.

Kullanıcılar ayrıyeten Acer Aspire S hepsi bir ortada bilgisayarlarda görsel ve işitsel olarak çok boyutlu varlıklı bir tecrübe yaşıyor. Modellerin keskin, neredeyse kenarlıksız WQHD ekranları, net ve parlak imajlar sunmaya imkân sağlarken, çift hoparlörü ise DTS Surround ile heyecan verici bir ses tecrübesi sunuyor. Manyetik olarak monte edilmiş 1080p FHD web kamerası ve kullanıcıların ekrandaki en düzgün imgelerini yakalayabilmeleri için isteğe bağlı olarak gelen halka ışık aksesuarlı 1440p QHD web kamerası, imajlı arama ve içerik oluşturmayı çok kolaylaştırıyor. Acer EyeSense™ yüz tanıma özelliği ve Windows Hello parmak izi okuyucu sayesinde, kullanıcılar, şifresiz biyometrik güvenlik tecrübesi ile Windows 11 aygıtlarına ferdî datalarının güvenliğini koruyarak çarçabuk erişebiliyor. Tüm bu özelliklerin yanında Acer Aspire S hepsi bir ortada bilgisayarlar, zengin ilişki seçenekleri ve yedi ek 160 MHz kanal sayesinde mahallî ağlara üç kat daha hızlı  ilişki tecrübesini sunan WiFi 6E takviyesi ile geliyor.

Acer Aspire 5 Dizüstü Bilgisayarlar

Acer Aspire 5 serisinin yeni modelleri, güçlü 13. Kuşak Intel Core işlemciler ve ışın izleme için gelişmiş yapay zeka teknolojisi ile donatılmış NVIDIA GeForce RTX 2050 GPU’lardan güç alıyor. Bu özellikler dizüstü bilgisayarları performans ve çok taraflılık isteyen kullanıcılar için ülkü bir seçim haline getiriyor. Konut kullanıcıları için çok taraflı bir kullanım tecrübesi sunan Aspire 5 Serisi ayrıyeten 32 GB’a kadar DDR4 bellek ve 1 TB’a kadar M.2 SSD ile geliyor ve blogger’lara, fotoğrafçılara ve öğrencilere birebir anda bir dizi uygulama aracılığıyla içerik üretmelerine ve yaratıcı taraflarını ortaya koymalarına imkan tanıyan temel araçları kullanabilecekleri gücü sağlıyor. Acer Aspire 5 dizüstü bilgisayarların, tüm bu güçlü özellikleri birden çok göz alıcı renk kümesiyle gelen alüminyum kasasının altında toplanıyor.

15 inçlik dizüstü bilgisayar bir QHD ekrana ve 16:9 en uzunluk oranına sahip olduğundan, konut dizüstü bilgisayarlarının çarpıcı ekranıyla kullanıcılara net ve rahat bir izleme tecrübesi sunuluyor. 14 inçlik versiyonda ise 16:10 en uzunluk oranına sahip bir FHD ekran ve göz alıcı IPS geniş görüntüleme açısında dar çerçeveler bulunur. Bu konfor Acer’ın dinamik renk optimizasyonları sunan görsel teknolojileri ile daha da artıyor. Aspire 5 ayrıyeten sık görüntü izleyen yayıncılar ve kullanıcılar için de ülkü kullanım sağlıyor. 1080p FHD web kamerası ve dijital mikrofonları, yayın yahut konferans görüşmeleri yaparken yüksek kaliteli görüntü ve net ses çıkışı elde etmek için Acer’ın Temporal Noise Reduction (TNR) teknolojisini ve Acer PurifiedVoice™ teknolojisini kullanıyor.

Aspire 5 dizüstü bilgisayarların içi ve dışı TwinAir Soğutma sistemi ile geliştirilmiş termal kapasitesi ve daha fazla ısıyı dışarı atmak için bir hava girişi klavyesi sayesinde daima serin kalıyor. Dizüstü bilgisayarlar ayrıyeten, internet yayınları yahut belge paylaşımı sırasında daha fazla fonksiyonellik sağlamak için Thunderbolt™ 4 ilişki noktasına sahip tam fonksiyonlu bir USB Type-C, Wi-Fi 6E[4] ve HDMI 2.1 ile aygıtları bağlamak yahut şarj etmek için çok çeşitli ilişki noktası seçenekleri sunuyor.

Acer Aspire 3 Dizüstü Bilgisayarlar

Pratik çoklu misyon fonksiyonları için tasarlanmış Acer Aspire 3 Serisi, ailenin tüm üyelerine hitap eden bütçe dostu, kullanımı kolay dizüstü bilgisayarlar olarak karşımıza çıkıyor. Yeni Intel® Core™ i3-N serisi işlemcilerden güç alan dizüstü bilgisayarlar işten, eğitimden yahut oyundan daha fazlasını isteyenler için her vakit kullanıma hazır bir tecrübe sunuyor. Temelinde performans ve üretkenlik olan bilgisayarların geliştirilmiş termal sistemleri, fan yüzey alanındayüzde 40 artış ve optimize edilmiş hava akışı ile daha soğuk iç kısımlar için ise ek yüzde 17 termal kapasite[6] sağlayarak fişe takılı değilken daha uzun ve daha verimli kullanım sağlıyor.

Yalnızca 1,6 kg ağırlığında ve çeşitli renklerde sunulan 18,9 mm metal kasaya sahip Aspire 3 serisi daha hafif ve daha ince olacak formda özel olarak tasarlanmıştır. Aileler, 1080p FHD[8] ekranı sayesinde internette gezinirken yahut sinema izlerken keskin, detaylı manzaralar elde ederken, Acer’ın BlueLightShield™ teknolojisi göz yorgunluğunu en aza indirmek için mavi ışık emisyonunu azaltıyor. Tüm modellerde ayrıyeten bir USB Type-C temas noktası, HDMI 2.1 irtibat noktaları ve Wi-Fi 6E bulunuyor ve bu da tüm ailenin temel irtibat ihtiyaçları için artırılmış bir fonksiyonellik sağlıyor.

Acer Halo Swing Taşınabilir Akıllı Hoparlör

Acer’ın akıllı hoparlör ailesinin en yeni üyesi olan taşınabilir Acer Halo Swing Akıllı Hoparlör (Halo SPK 5100G), her yerde kristal netliğinde ses ve etkileşimli LED imajlar sunuyor. DTS Sound ile birlikte, gelişmiş ses ve bas projeksiyonunu öne çıkarıyor. Birebir vakitte çeşitli müzik cinslerine ahenk sağlayan reaktif bir RGB aydınlatmalı taban ile geliyor. Taban aydınlatması ayrıyeten Google Asistan ile etkileşime girildiğinde renk değiştiriyor ve alanları sıcak ışıkla aydınlatan bir ışık kaynağına dönüşebiliyor.

En yeni Acer akıllı hoparlör, tıpkı anda birden fazla kullanıcı için rahat bir kullanım ve ultra hassas aygıt denetimi sağlıyor. Google Home ve Acer Halo Swing Uygulaması tarafından desteklenen, sıkıntısız aygıt eşleştirme ve idaresine ve öteki hoparlörleri kullanarak küme olarak müzik yapmaya imkan tanıyor. Hoparlör üzerinde yer alan LED dot ekran paneli, kullanıcıların posta, takvim, hatırlatıcılar ve iletiler üzere özelleştirilebilir güncellemeleri denetim etmelerini sağlıyor. Hepsinden öte, Acer Halo Swing Akıllı Hoparlör, IPX5 dereceli suya dayanıklılık, şık bir deri tutma yeri ve Bluetooth® 5.2 kablosuz akış yahut yardımcı giriş temas noktası seçeneklerini destekleyen akıllı irtibat değiştirme özellikleriyle geliyor. Bu özellikler akıllı hoparlörü kendi kategorisinde kusursuz bir seçeneğe dönüştürüyor.

Fiyat ve Bulunabilirlik

27 inçlik Aspire S (S27-1755), ocak ayında EMEA bölgesinde 1.199 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

32 inçlik Aspire S (S32-1856), haziran ayında EMEA bölgesinde 1.799 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

14 inçlik Aspire 3 (A314-23P), ocak ayında EMEA bölgesinde 549 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

15 inçlik Aspire 3 (A315-510P), ocak ayında EMEA bölgesinde 499 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

17 inçlik Aspire 3 (A317-55P), şubat ayında EMEA bölgesinde 599 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

14 inçlik Aspire 5 (A514-56P), mart ayında EMEA bölgesinde 799 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

15 inçlik Aspire 5 (A515-58P), mart ayında EMEA bölgesinde 799 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

17 inçlik Aspire 5 (A517-58M), nisan ayında Kuzey Amerika’da 699,99 USD’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

hacker sitesi casino siteleri
hack forum hacker forum hack forum forum bahis onwin fethiye escort gaziantep escort gaziantep escort görükle escort meritking meritking meritking meritking giriş escort izmit escort adana casino siteleri casibomcu.bet deneme bonusu veren siteler bahis siteleri Tarafbet giriş istanbul escort marmaris escort hack forum hack forum hack forum hack forum